celostní cesta

celostnicesta-favicona

5 názorů na “podělte se s ostatními”

 1. Pani Magdalena je pre mňa anjel v ľudskom tele. Jej terapie som sa zúčastnila niekoľkokrát a pokaždé som od nej odchádzala vždy o čosi ľahšia, vyrovnanejšia a spokojnejšia. Má obrovský dar absolútnej empatie, presne vie čo robí a veľkou pridanou hodnotou je, že tých metod má preskúmaných viac a keď sa s jednou nevieme pohnúť použije inú s ktorou to na 100% zafunguje. Jej láskavý a nežný prístup Vás očaruje. Ako som už spomenula je to anjel, ktorý je tu aby nám pomohol. Mne pomohla veľmi za čo jej som a budem navždy vďačná.

 2. Magda neni jen neuveritelne pozitivni clovek, ale i stoprocentni profesional. Jeji empatie a trpelivost mi pomohla videt veci jinak a hloubeji a diky tomu jsem se v zivote mohla zase posunout o kus dopredu.

 3. Chiara, 42 let

  Jsou to téměř dva roky, co k Magdě docházím a můj život se stává plným a čistým. Postupně se naplňuje vším, co jsem doposud postrádala a čistí se od všech těch démonů, kteří mi tu skutečnou krásu nedovolili pocítit.
  Děkuji, Magdo, že jsi přišla do mého života!

 4. Seznámení s paní Dr. Mráčkovou považuji za jeden z největších darů mého života. Žila jsem 22 let ve Švýcarsku a několik let v USA a zvykla jsem si na velmi vysokou úroveň zdravotní péče, vycházející především z přírodních zdrojů. Po návratu domů do Prahy jsem dlouho hledala někoho, kdo mým nárokům byl schopen vyhovět a nikdy bych nevěřila, že najdu někoho, kdo mé očekávání úplně překoná.
  Paní Dr. Mráčková mě byla kamarádkou doporučena potom, co jsem si stěžovala na bolesti v podbříšku a návaly potu z důvodů začínajícího přechodu. Jako psycholožka jsem si byla vědoma, že velká část mých potížích je psychosomatická, ale nemohla jsem příčině přijít na kloub.
  Nepamatuji si, že by mi někdo věnoval takovou pozornost, jako paní Dr. Mráčková. Během chvilky mě cílenými otázkami přivedla ke kořenům mých symptomů. To vše podpořila ještě diagnostikou jazyka a překontrolováním mého pulsu. V životě jsem nezažila někoho, kdo by vědomosti západní medicíny, tak bravůrně zkombinoval s moudrostí tradiční čínské medicíny. A to vše s neuvěřitelnou pokorou a láskyplností. Po dlouhé době jsem cítila, že mě někdo opravdu bere vážně a hlavně mě vidí, jako celistvou bytost a nejenom, jako někoho, kdo má problém. Už jenom to bylo velmi hojivé a léčivé!!!
  Paní Dr. Mráčková použila svalový test na to, aby si potvrdila svou diagnózu a v souladu s mým tělem nastavila efektivní plán mé léčby, čímž si získala mou plnou důvěru. Díky Magdě jsem konečně pochopila, jak úzce spjaté je tělo s mou duší a že není možné vše vyřešit pouze na duševní úrovni, jak jsem si naivně myslela. Skrz velmi účinnou akupunkturu, podpůrné čínské bylinky a hluboce působící konstelace nejenom zmizely mé bolesti, ale veškeré příznaky začínajího přechodu.
  Kromě toho se Magdě podařilo napíchnutím mimořádných drah, o jejichž existenci jsem vůbec nevěděla, aktivovat po vyhoření mou životní energii a dodat mi odvahu a sílu na to, abych dokončila psaní mé knihy, což bylo mou velkou vizí a navrátila se k mému povolání jako prakt. psycholožka.
  Paní Dr. Mráčkové se opravdu hluboce klaním a z celého srdce bych si přála, aby nejenom každý měl možnost zažít její léčivé schopnosti, ale aby také začala všechny její poznatky formou vzdělávání předávat dál. Každopádně doporučuji každému její služby a považuji to za velkou čest, že smím být její klientkou!!! Jsem nesmírně vděčná a z celého srdce děkuji!

 5. Za paní Mráčkovou jsem začal docházet, abych odstranil bolesti ramene (začínající artróza). Bolest odešla po několika kúrách. Nicméně přístup paní Mráčkové byl tak profesionální, že jsme se domluvili na dalších – preventivních kúrách.
  Paní Mráčková má také vynikající cit při společných sezeních a hovorech. To se hodilo v době, kdy jsme řešili školní šikanu naší dcery – dodala jí potřebné sebevědomí a od té doby má ve škole klid.
  Spolupráci si velice považuji a mohu doporučit všem, kteří si chtějí spravit duševní i fyzické zdraví.

Diskuse uzavřena.