celostní cesta

celostnicesta-favicona

Jak probíhá sezení

Charakter prvního setkání závisí na Vašem rozhodnutí, zda-li už víte, kterou cestou se dát a jestli zvolit tradiční čínskou medicínu nebo jinou formu terapie.

Pokud jste rozhodnutí pro tradiční čínskou medicínu, tak naše první setkání bude trvat cca hodinu a půl. Nejdřív se seznámíme a budeme si povídat o Vás a Vašem zdraví, a to všemi běžnými i méně běžnými způsoby😊. Pak bude následovat vyšetření Vašeho pulzu a jazyka. Jeden příběh totiž vyprávíte Vy slovy, další, možná jiný příběh, vypráví Váš pulz, a Váš jazyk má taky svůj příběh. Na základě těchto příběhu, ke kterým přidáme i diagnostické vyšetření ucha, které má často do toho všeho taky co říct, složíme tapiserii Vašich zdravotních problému nebo i Vašeho života.

V případě, že už víte a zvolíte si konkrétní formu terapie, tak budeme vycházet z dvou základních technik. A to z rodinných konstelací nebo z metody Cesta, které podle potřeby rozšíříme o kineziologický svalový test. Svalový test prostřednictvím testování svalového napětí určité konkrétní skupiny svalů, přináší spoustu cenných informací uložených ve Vašem těle. Tím nesmírně prohlubuje Váš vhled i průběh celého terapeutického sezení.

A pokud by jste možno nevěděli, co je pro Vás teď ten nejvhodnější způsob řešení problémů, tak si popovídáme, já Vám objasním jednotlivé techniky, jejich možné výhody či nevýhody, nebo k rozhodnutí dospějete i na základě zpráv, které poskytne Vaše tělo při případném použití výše zmíněného svalového testu.

Plně a s pokorou respektuji Vaše rozhodnutí, kterou z cest se dát…

Těším se na Vás a Váš příběh,

Magdaléna