celostní cesta

celostnicesta-favicona

Reference

PETRA KUGLEROVÁ, 42 let

Pani Magdalena je pre mňa anjel v ľudskom tele. Jej terapie som sa zúčastnila niekoľkokrát a pokaždé som od nej odchádzala vždy o čosi ľahšia, vyrovnanejšia a spokojnejšia. Má obrovský dar absolútnej empatie, presne vie čo robí a veľkou pridanou hodnotou je, že tých metod má preskúmaných viac a keď sa s jednou nevieme pohnúť použije inú s ktorou to na 100% zafunguje. Jej láskavý a nežný prístup Vás očaruje. Ako som už spomenula je to anjel, ktorý je tu aby nám pomohol. Mne pomohla veľmi za čo jej som a budem navždy vďačná.

CHIARA POLÍVKOVÁ, 42 let

Jsou to téměř dva roky, co k Magdě docházím a můj život se stává plným a čistým. Postupně se naplňuje vším, co jsem doposud postrádala a čistí se od všech těch démonů, kteří mi tu skutečnou krásu nedovolili pocítit.
Děkuji, Magdo, že jsi přišla do mého života!

KATEŘINA VOZÁBOVÁ

Magda neni jen neuveritelne pozitivni clovek, ale i stoprocentní profesional. Jeji empatie a trpelivost mi pomohla videt veci jinak a hloubeji a diky tomu jsem se v zivote mohla zase posunout o kus dopredu.

SIMONA WEISS

Seznámení s paní Dr. Mráčkovou považuji za jeden z největších darů mého života. Žila jsem 22 let ve Švýcarsku a několik let v USA a zvykla jsem si na velmi vysokou úroveň zdravotní péče, vycházející především z přírodních zdrojů. Po návratu domů do Prahy jsem dlouho hledala někoho, kdo mým nárokům byl schopen vyhovět a nikdy bych nevěřila, že najdu někoho, kdo mé očekávání úplně překoná.
Paní Dr. Mráčková mě byla kamarádkou doporučena potom, co jsem si stěžovala na bolesti v podbříšku a návaly potu z důvodů začínajícího přechodu. Jako psycholožka jsem si byla vědoma, že velká část mých potížích je psychosomatická, ale nemohla jsem příčině přijít na kloub.
Nepamatuji si, že by mi někdo věnoval takovou pozornost, jako paní Dr. Mráčková. Během chvilky mě cílenými otázkami přivedla ke kořenům mých symptomů. To vše podpořila ještě diagnostikou jazyka a překontrolováním mého pulsu. V životě jsem nezažila někoho, kdo by vědomosti západní medicíny, tak bravůrně zkombinoval s moudrostí tradiční čínské medicíny. A to vše s neuvěřitelnou pokorou a láskyplností. Po dlouhé době jsem cítila, že mě někdo opravdu bere vážně a hlavně mě vidí, jako celistvou bytost a nejenom, jako někoho, kdo má problém. Už jenom to bylo velmi hojivé a léčivé!!!
Paní Dr. Mráčková použila svalový test na to, aby si potvrdila svou diagnózu a v souladu s mým tělem nastavila efektivní plán mé léčby, čímž si získala mou plnou důvěru. Díky Magdě jsem konečně pochopila, jak úzce spjaté je tělo s mou duší a že není možné vše vyřešit pouze na duševní úrovni, jak jsem si naivně myslela. Skrz velmi účinnou akupunkturu, podpůrné čínské bylinky a hluboce působící konstelace nejenom zmizely mé bolesti, ale veškeré příznaky začínajího přechodu.
Kromě toho se Magdě podařilo napíchnutím mimořádných drah, o jejichž existenci jsem vůbec nevěděla, aktivovat po vyhoření mou životní energii a dodat mi odvahu a sílu na to, abych dokončila psaní mé knihy, což bylo mou velkou vizí a navrátila se k mému povolání jako prakt. psycholožka.
Paní Dr. Mráčkové se opravdu hluboce klaním a z celého srdce bych si přála, aby nejenom každý měl možnost zažít její léčivé schopnosti, ale aby také začala všechny její poznatky formou vzdělávání předávat dál. Každopádně doporučuji každému její služby a považuji to za velkou čest, že smím být její klientkou!!! Jsem nesmírně vděčná a z celého srdce děkuji!

HONZA ROBENEK

Za paní Mráčkovou jsem začal docházet, abych odstranil bolesti ramene (začínající artróza). Bolest odešla po několika kúrách. Nicméně přístup paní Mráčkové byl tak profesionální, že jsme se domluvili na dalších – preventivních kúrách.
Paní Mráčková má také vynikající cit při společných sezeních a hovorech. To se hodilo v době, kdy jsme řešili školní šikanu naší dcery – dodala jí potřebné sebevědomí a od té doby má ve škole klid.
Spolupráci si velice považuji a mohu doporučit všem, kteří si chtějí spravit duševní i fyzické zdraví.

JIŘINA DRAŽSKÁ

Je to více než rok, co docházím k Magdě na různé formy terapie. Byl to můj zásadní zlom v životě, bez kterého bych se neposunula dál. Zbavila jsem se úplně atopického ekzému, pomohla mi s bolestmi hlavy a bolestivé menstruace. Vyzkoušela jsem téměř všechny metody její práce, protože každý problém řeší individuálně a s citem. Provází mě i po stránce psychické a díky jejím terapiím se dostávám k sobě a poznávám se. Pomáhá mi odstraňovat naučené vzorce chování, které mi neslouží a odbourávat různé strachy. Mám k ní velkou důvěru a jsem ráda, že mohu být v její péči. Její laskavý přistup je vždy jak pohlazení. Je to anděl na zemi, který léčí tělo i mysl. Děkuji, že jste v mém životě, jsem za to nesmírně vděčná. Jste mi velkouinspirací a podporou. Z celého srdce děkuji za vše, jste poklad.

FILIP ČÁSLAVA

Paní doktorku Mráčkovou jsem poznal na základě doporučení od mé ženy. Před 10 lety jsem ochrnul na nohy po virové encefalitidě.  Po 3 měsících jsem se naučil znovu chodit, nicméně přetrvávaly obtíže s citlivostí nohou a inkontinencí. Při první návštěvě jsem byl trochu skeptický a měl trochu strach z neznámého:-))). Po vyplnění dotazníku a vstupním pohovoru, který trval asi hodinu, proběhlo vyšetření tepu a jazyka. Potom již první akupunktura ucha. Po první akupunktuře ucha jsem se cítil velice dobře, měl jsem najednou spoustu energie a měl jsem pocit, že mě někdo zapnul klíčkem. Na druhou akupunkturu jsem se tudíž velice těšil, ale paradoxně jsem nepocítil vůbec nic. Zhruba po 3 měsících mi paní doktorka nasadila směs čínských bylin, které piji ráno a večer. Nyní po cca půl roce léčby došlo postupně k výraznému zlepšení mých problémů. Předtím jsem vyzkoušel všechny druhy rehabilitace a nic již nezabíralo. Upřímně jsem již nevěřil, že mi může ještě někdo pomoci zlepšit můj zdravotní stav. Paní doktorce se to ale povedlo. Má můj velký obdiv a dík:-))).

ONDŘEJ NEČAS, 37 let

Ve chvíli kdy jsem se dozvěděl, že mám cukrovku druhého typu, tak se mi zhroutil můj svět a uvědomoval jsem si, že se sebou něco musím udělat. Proto jsem vedle přísné životosprávy a pokynů lékaře vyhledal na doporučení Magdalénu, která mi je už více jak rok nejen oporou, ale beru jí jako odborníka, který mi pomohl svojí zkušeností, lékařským vhledem a TČM pochopit moje tělo. Postupně jsme spolu vykřesali ze špatných výsledků ty nejlepší možné a já se pomalinku blížím k uzdravení. Moje doktorka v IKEM mě díky ní přejmenovala z pacienta na klienta 🙂 A jestli bych jí někomu doporučil? Už se tak stalo a s čistým svědomím vím, že pokud se rozhodnete jít touto cestou, tak ona je ta pravá.