celostní cesta

celostnicesta-favicona

Jak a s čím vám mohu pomoci

V oblasti léčení a uzdravování, či naopak neuzdravování, se pohybuji přes 25 let.

Čím dál tím víc jsem přesvědčená, že každý člověk může na světě uzdravit jenom jednoho jediného člověka. Sám sebe.

Je mi ctí být Vám průvodcem na této cestě.
Cestě, která vede k sobě, k přijetí svého osobního příběhu a poté k hlubokému přitakání životu, který se dere, ať přináší, co přináší. 

Ve své praxi pracuji velmi individuálně a využívám prostředky tradiční čínské medicíny, hlavně akupunkturu a byliny. Taky využívám a propojuji nástroje rodinných konstelací, kineziologie a Cesty, dle potřeby zapojuji i léčení Reiki.

Vzhledem ke svému komplexnímu vzdělání jsem schopna nadhledu a pohledu z více stran. Proto Vám můžu poskytnout i poradenství v oblasti západní medicíny nebo Vás nasměrovat dle potřeby k event. dalšímu klasickému či alternativnímu léčení.

Ve své praxi nabízím:

sezení, jehož náplní je komplexní diagnostika a individuální léčba prostředky tradiční čínské medicíny

sezení jehož cílem je odhalení a další práce s příčinou Vašich fyzických, emočních či psychických obtíží prostřednictvím rodinných konstelací, kineziologie či metody Cesta

sezení, jehož náplní je diagnostika automatickou kresbou a léčba Reiki.

Jednotlivé sezení jsou naprosto individuální, „šité Vám na míru“, buď jednotlivým nebo kombinovaným použitím uvedených prostředků.

S čím se na mne můžete obrátit: 

V oblasti zdraví: zažívací potíže, alergie, poruchy menstruačního cyklu, poruchy plodnosti, cysty či myomy, časté nachlazení a infekce, vysoký tlak krve, bolestivé stavy, migrény, zažívací potíže, močové problémy, únavový syndrom, poruchy spánku, cukrovka…

V oblasti vztahu k sobě: pocity úzkosti a strachu, panické stavy, chybějící sebejistota, častý vztek, poruchy příjmu potravy, pocit chybějícího smyslu života…

V oblasti vztahů k jiným: nefunkční vztahy v rodině, chybějící vztahy, partnerské problémy…

V pracovní oblasti: nenaplňující práce, problematické vztahy na pracovišti, nedostatečné ohodnocení…

V estetické oblasti: omlazující techniky obličeje akupunkturou za současného celkového ošetření konstituce, která odpovídá za podobu našeho stárnutí, tzv. antiaging zevnitř.

Těším se na Vás a Váš životní příběh.

Magdaléna

Sezení jako takové nenahrazuje standardní lékařskou péči. Doplňuje a facilituje působení jak západních lékařských prostředků, tak jiných nástrojů celostní medicíny.